O nás

PvPcraft byl založen roku 2012 člověkem, který používal přezdívku kernet. Uteklo několik let a PvPcraft se stal nejznámějším a největším frakční pvp server v České a Slovenské republice. Jak čas běžel, tak se prostřídali různí administrátoři a majitelé. Střídalo se období rozkvětu a období úpadku. Nicméně nadešel rok 2018 a novým majitelem projektu se stál bublif, tedy já.

(Můžete o  mě zjistit více – zde – )

Naším cílem není vydělávat na hráčích, ačkoliv provozování serveru není levná záležitost, tak naší prioritou je hráče hlavně zabavit. Chceme hráčům nabídnout požitek ze hry. Snažíme se pro hráče vytvořit hratelné prostředí bez cheaterů, s kvalitním admin týmem a vyváženým a kompatibilním systémem.

Pro mnoho z vás, kteří na PvPcraftu hráli již v minulost, bude velice zdrcující novinka, že server poběží na nejnovější verzi. Nemůžeme zůstat napořád v roce 2013 kdy vyšla verze 1.7, ale musíme pokračovat dál, musíme se posunout, přesně jako to udělali ostatní.

Věříme a doufáme, že tento krok povede k lepšímu, jak z hlediska kompatibility, předmětů, tak hlavně z hlediska nových možností a pluginů, které vám zaručeně zpříjemní hru. Posledních pár měsíců jsme se pro Vás snažili udělat server, který propojí frakce s moderními rpg prvky, které server obohatí o další věci.